Member since January 3, 2021

przezzoladek

My Profile
przezzoladek
  • Answered Questions: 0
  • Posts: 0
  • Location:
  • Occupation:
https://www.przez-zoladek-do-serca.pl/
Jesteś na wakacjach lub chcesz dobrze zjeść w jakimś mieście? Sprawdź naszego bloga i sprawdź czy restauracja nad którą się zastanawiasz jest dobra dla Twojego żołądka i szerokości Twojego portfela!

Przez żołądek do serca to blog gastronomiczny tworzony przez dwójkę miłośników jedzenia, którzy pragną odwiedzić jak najwięcej restauracji ile tylko mogą w swoim życiu. Na naszej stronie przeczytasz autorskie recenzje na temat dań ,które zamówiliśmy w lokalach na Śląsku, Polsce i za “granico”. Najcięższym etapem jedzenia na mieście jest wybranie lokalu, a zamawiając jedzenie nie warto oszczędzać w środkach. Bierzemy pod lupę nie tylko kuchnię tradycyjną, polską - ważna dla nas jest każda bardziej czy mniej popularna restauracja, którą możesz znaleźć w Internetach. Jemy w restauracjach i je recenzujemy po to, abyście nie zawiedli się zamawiając dania. Niejednokrotnie jest tak, że opinie publikowane w Internecie są nieprawdziwe i zakupione. Nasze teksty są w 110% autorskie, nie bierzemy pieniędzy za opublikowanie recenzji.

Pst… Masz swoją jadłodajnię, której jeszcze nie ma u nas? Napisz do nas na maila lub skontaktuj się przez formularz kontaktowy na stronie. Przyjdziemy do Ciebie kiedy tylko będziemy mieć więcej czasu i pusty żołądek!

Oprócz wpisów tego typu, piszemy też opisy o częstych problemach polaków surfujących w Internecie. Znajdziesz tu między innymi wpisy o tematyce takiej jak jak układać sztućce po posiłku jak i nasze luźne propozycje z czym jeść lub jak podawać popularne przekąski. Masz pomysł na artykuł, który mógłby znaleźć się na blogu przez żołądek do serca? Napisz do nas!

Sprawdź naszego bloga gastronomicznego i przekonaj się że warto go przeczytać!
Following
User has not yet added friends.
Followers
User does not yet have followers.
My Recent Posts
 
No Posts
 
  1. Forums
  2. » przezzoladek
Copyright © 2022 MadLab, LLC :: Terms of Service :: Privacy Policy :: Page generated in 0.02 seconds on 05/29/2022 at 12:47:34