Member since November 20, 2023

piterasadi

My Profile
piterasadi
  • Answered Questions: 0
  • Posts: 0
  • Location:
  • Occupation:یکی از پرکاربردترین انواع پروفیل فولادی پروفیل فولادی نورد گرم می باشد. قیمت گرد 1.7380 نورد گرم معمولاً از ورق های فولادی تخت ساخته می شوند که در کوره گرم شده و سپس به شکل دلخواه در آمده اند. رایج ترین اشکال گرد 1.3255 نورد گرم تیرهای H، تیرهای I و کانال های U هستند. قیمت روز میلگرد 1.0727 نورد گرم بسیار بادوام هستند و آنها را به گزینه ای ایده آل برای تکیه گاه های سازه ای مانند ستون ها و قاب ها تبدیل می کند. علاوه بر این، خرید میلگرد آلیاژی ck30 نورد گرم سطح بالایی از استحکام را ارائه می دهند که آنها را برای پروژه های ساختمانی بزرگ ایده آل می کند.

میلگرد ck45 یزد شکل سرد یکی دیگر از انواع خرید ورق آلیاژی آلفورم(alform) هستند که در سال های اخیر محبوبیت فزاینده ای پیدا کرده اند. قیمت فولاد تندبر سرد از ورق های فولادی نورد سرد ساخته می شوند، جایی که ورق های فولادی وارد دستگاه پرس می شوند و سپس به شکل خاصی در می آیند. خرید تسمه آلیاژی a283 شکل سرد معمولاً برای کاربردهایی مانند بند پله و قاب پنجره استفاده می شوند، زیرا بسیار سبک و مقرون به صرفه هستند. علاوه بر این، خرید ورق آلیاژی دومکس(domex) شکل سرد سطح بالایی از استحکام را ارائه می دهند و در برابر خوردگی بسیار مقاوم هستند.

میلگرد 1.7258 یزد جوشی یکی دیگر از قیمت روز ورق ck45 هستند که از جوش دادن دو یا چند قطعه فولادی به یکدیگر ایجاد می شوند. میلگرد آلیاژی 1.7103 جوش داده شده را می توان در اشکال و اندازه های بسیار متنوعی یافت و معمولاً برای حمل و نقل کانتینرها، ریل های محافظ و قاب اتومبیل استفاده می شود. میلگرد 1.2542 اصفهان جوش داده شده به دلیل استحکام خود شناخته می شوند، زیرا قادر به مقاومت در برابر نیروها و دماهای شدید هستند و آنها را برای سازه های باربر ایده آل می کند. علاوه بر این، ورق استحکام بالا جوش داده شده به دلیل فرآیند جوشکاری، دقت و یکنواختی بالایی را ارائه می دهند.
Following
User has not yet added friends.
Followers
User does not yet have followers.
My Recent Posts
 
No Posts
 
  1. Forums
  2. » piterasadi
Copyright © 2024 MadLab, LLC :: Terms of Service :: Privacy Policy :: Page generated in 0.04 seconds on 05/19/2024 at 02:18:02