Member since December 31, 2018

chehelsoo

My Profile
chehelsoo
  • Answered Questions: 0
  • Posts: 0
  • Location:
  • Occupation:
شیوه خرید در چند سال اخیر تغییرات زیادی داشته است. تمایل بیشتر خرید به صورت اینترنتی به خاطر مزایای فراوان آن از جمله ، راحتی در خرید انتخاب آسان تر ، خرید به صرفه تر ، رها شدن از مشکلاتی مانند ترافیک و حمل و نقل کالا و از همه مهمتر صرفه جویی در وقت باعث شده است تمایل به خرید از فروشگاه اینترنتی حتی در خرید کوچکترین و ساده ترین کالاها افزایش یابد. فروشگاه های آنلاینی که با رقابت برای جذب مشتری بیشتر کیفیت سرویس دهی خود را افزایش داده اند . هر روز شاهد طرح های ویژه فروش با تخفیف های آنچنانی هستیم که قبل از ظهور این فروشگاه ها در میان فروشگاه های فیزیکی کمتر دیده میشد.
برخی از این فروشگاه ها در زمینه های تخصصی و برخی دیگر کالا از دسته بندی های متنوعی را به فروش می رسانند . با برسی اجمالی به این نتیجه میرسیم که فروشگاههای تخصصی با ارائه اطلاعات مناسب مشتریان خود را در خرید کالای مناسب آنها یاری میکنند و بیشتر تمرکز انها بر روی کمک رسانی به مشتریانی هستند که در انتخاب کالای مورد نظرشان با مشکل مواجه هستند . در طرف مقابل اما فروشگاههایی هستند که با ارائه طیف وسیعی از کالاها و ارائه سرویس دهی مناسب در حمل و نقل و همچنین پشتیبانی مناسب سعی در جلب اعتماد مشتریان دارند.
در این میان سوپرمارکت های انلاین نیز فعال بوده اند و توانسته اند تغییرات به سزایی را در الگوی خرید به خصوص در شهرهای بزرگ ایجاد نمایند. مشتریانی که به خرید از سوپرمارکت اینترنتی روی می آورند معمولا افرادی هستند که به دلیل مشغله فراوان امکان خرید به صورت حضوری را ندارند یا ترجیح می دهند به کسب اطلاعات بیشتر از محصولات و انتخاب از بین کالاهای متنوع خرید خود را انجام دهند.
چهلسو نیز یکی از فروشگاههای اینترنتی است که قصد دارد به افزایش کیفیت سرویس دهی ، ارائه محصولات با کیفیت ، قیمت های مناسب و ایجاد امکانی برای خرید و فروش کالا بدون صرف هیچ گونه هزینه ای هم مشتریان خود را راضی نگه دارد و هم بستری را برای رونق کسب و کارهایی که قصد فروش محصولات خود را دارند فراهم آورد.
چهلسو با مدل مارکت پلیسی خود امکان خرید و فروش کالا برای همه افراد و اشخاص حقیقی و حقوقی را فراهم آورده است. برای آشنایی بیشتر با مارکت پلیس و مزایای آن می توانید مقاله ای که در مورد مارکت پلیس تهیه شده است را مطالعه نمایید.
چهلسو دارای دسته بندی های متنوعی مانند خرید لباس و زیورآلات ، خرید لوازم خانگی ، خرید صنایع دستی ، خرید لوازم دیجیتال و الکترونیک و سوپرمارکت انلاین می باشد .
Following (View All)
wesleyjones
boomerang

Followers
User does not yet have followers.
My Recent Posts
 
No Posts
 
  1. Forums
  2. » chehelsoo
Copyright © 2022 MadLab, LLC :: Terms of Service :: Privacy Policy :: Page generated in 0.02 seconds on 09/27/2022 at 04:19:19